thin

Projekt

Etapy zamówienia projektu łazienki

Zebranie danych

Przygotowanie aranżacji

Konsultacja z klientem

Realizacja zamówienia

FAQ – często zadawane pytania

Czym jest u Nas usługa wizualizacji łazienki?

Wizualizacja jest to przekształcenie projektu łazienki w formę zdjęć oraz trójwymiarowej bryły, która dokładnie przedstawi plan łazienki.

Czy świadczycie również usługę kompletnej aranżacji łazienki?

Wizualizacja jest to przekształcenie projektu łazienki w formę zdjęć oraz trójwymiarowej bryły, która dokładnie przedstawi plan łazienki.

Jak wygląda sam proces wykonywania projektu?

Ile trwa aranżacja łazienki?

Czas trwania jest uzależniony od dyspozycji projektantów oraz klientów. Klient na wcześniej umówionych maksymalnie trzech spotkaniach ma możliwość nanoszenia zmian w zaproponowanej przez projektanta aranżacji.

Co dalej po akceptacji projektu?

Po akceptacji wizualizacji projektant przygotowuje zestawienie, a dział handlowy wycenę.

Czy mogę zamówić projekt łazienki z płytek z poza waszego asortymentu?

Nie. Wizualizacje wykonywane są wyłącznie z płytek dostępnych w naszym salonie.

Ile kosztuje wizualizacja łazienki?

Wizualizacja jest usługą gratisową do zakupu płytek ceramicznych dla danej łazienki pod warunkiem wpłacenia kaucji rozliczeniowej przy realizacji zakupu płytek ceramicznych użytych w spersonalizowanej wizualizacji. Kaucja wynosi 500 zł niezależnie od rozmiaru łazienki.

UWAGA:

Warunek zwrotu kaucji jest zamówienie wszystkich płytek użytych w wizualizacji.

Bez realizacji zakupów wpłacona kaucja stanowi zapłatę za usługę wizualizacji.

Ile kosztuje aranżacja łazienki?

Aranżacja jest usługą gratisową do zakupu płytek ceramicznych oraz wyposażenia dla danej łazienki pod warunkiem wpłacenia kaucji rozliczeniowej przy realizacji zakupu płytek ceramicznych oraz wyposażenia użytego w spersonalizowanej aranżacji. Kaucja wynosi 1000 zł niezależnie od rozmiaru łazienki.

UWAGA:

Warunek zwrotu kaucji jest zamówienie wszystkich płytek oraz wyposażenia (bez dodatków) użytego w aranżacji.

Jeżeli zamówisz tylko płytki z aranżacji bez wyposażenia zwracamy tylko połowę kaucji.

Bez realizacji zakupów wpłacona kaucja stanowi zapłatę za usługę aranżacji.

Co muszę przygotować do wizualizacji lub aranżacji?

Do wykonania poprawnej wizualizacji łazienki, klient powinien dostarczyć rysunek łazienki z wszystkimi niezbędnymi wymiarami oraz wybrać maksymalnie do dwóch kolekcji płytek, które mają zostać użyte do aranżacji.

Jakie wymiary mam uwzględnić?

Wymiary są to rozmiar ścian, wysokość pomieszczenia. Wymiary ewentualnych wnęk w ścianach (wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, odległość od narożnika ściany), wymiary okien i drzwi (odległość od podłogi do parapetu, wysokość i szerokość okna, odległość okna i drzwi od narożnika ściany, wysokość i szerokość drzwi), naniesienie odległości podejść instalacji jeśli jest już przygotowana ( w innym przypadku projektant doradzi w ergonomicznym ułożeniu elementów w łazience ), wymiary elementów dodatkowych takich jak stelaże, grzejniki itp. w przypadku wystąpienia skosów wysokość ścianki kolankowej i poziomego sufitu.

Czy jesteście w stanie pomóc z wykonaniem odpowiednich wymiarów łazienki?

Oferujemy pomiar łazienki u klienta na potrzeby wykonania projektu, dla łazienki to koszt 100zł  plus rysunki techniczne mebli pod wymiar zaproponowanych przez projektanta nie występujących w regularnej sprzedaży – od 50 do 200zł za komplet mebli do wizualizacji w zależności od złożoności zabudowy.

Co jeśli pomyliłem/am się podczas podawania wymiarów łazienki?

Za błędy w zestawieniu płytek przygotowanym po wizualizacji wynikających z niedokładnych wymiarów pomieszczenia dostarczonych przez Państwa oraz zmian wykonawczych, nasza firma ani projektant nie odpowiada!

Ile czasu mam na zakup materiałów z projektu?

Realizacje zakupu należy dokonać do 4 miesięcy od wykonania projektu, dostępność oraz cena niezbędnych materiałów podana w momencie wyceny może ulec zmianie ze względu na okres przedłużenia się realizacji zakupowej z winy klienta, nie jest to jednak podstawą do zwrotu wpłaconej kaucji. W przypadku, gdy płytki z których wykonana była wizualizacja zostały wycofane z produkcji oferujemy Państwu jednorazową korektę projektu.

Nie ma odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, skąd uzyskać odpowiedź?

Jeżeli masz wątpliwości co do udzielonych przez nas odpowiedzi na podstawowe pytania czy posiadasz również nowe zapytania, śmiało skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie!